Організаторами заходу виступили викладачі циклової комісії економічних та туристичних дисциплін — Павлишинець Н.Л., Готько Н.М. та Микуланинець Л.В., які забезпечили високий рівень підготовки та проведення круглого столу, сприяли активному обговоренню й професійному обміну думками.
У заході взяли участь студенти груп ФК-21 та БО-22, які продемонстрували ґрунтовні знання, аналітичні здібності та зацікавленість у майбутній професії. Активна позиція здобувачів освіти підтвердила актуальність обраної тематики та важливість проведення подібних науково-практичних заходів.