Директор коледжу Катерина Степанівна привітала випускників з однією із найважливіших подій у їхньому житті і висловила сподівання, що отримана ними підготовка забезпечить їм подальше професійне становлення, адже в коледжі вони здобули якісні знання і навички майбутньої професії, про що переконливо засвідчили результати державних іспитів. Крім того, вона виконала почесну місію вручення дипломів випускникам.
Запрошені гості долучились до привітань і згадали найкращі роки навчання випускників, висловивши переконання, що отримані знання і компетентності дадуть випускникам можливість продуктивно працювати задля процвітання та добробуту нашої країни, побажали випускникам реалізації всіх планів, особистого щастя, легкого і радісного життєвого шляху, успіху у роботі, нових перспектив і можливостей для самореалізації.