Днями в с. Пилипець Міжгірсього району на території «Гранд Готель Пилипець» пройшла стартова конференція районного рівня у форматі «Open Air» на тему «Туризм, як основа економічного розвитку громад».
В програмі конференції взяли участь спікери місцевого самоврядування, органи виконавчої влади, агенції регіонального розвитку, бізнесу, екскурсоводів, власників туристичних фірм, сільських садиб, науковці УжНУ, молодіжної політики, національного парку, місцевих жителів та інших, хто має відношення до формування майбутнього громад району та їх економічного потенціалу в розрізі туристичної галузі.



Одночасно на дискусійній панелі кожен з присутніх мав можливість задати питання спікерам, висловити свою думку, презентувати проєкти.



Під час кава-брейків учасники отримали можливість поспілкуватися один з одним поза майданчиком, познайомитися з новими людьми і налагодити взаємозв’язок з питань взаємодії та взаємопідтримки.
Мар’яна Пиринець