25 листопада студенти відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Становлення та професійний розвиток сучасного студента в умовах цифрових технологій», яка відбулась дистанційно з використанням онлайн-платформи Zoom на базі ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки і менеджменту ім. О. Майнової».

Свої доповіді представили студенти Герич Андрій, Луца Аделіна, Подгурська Яна. Зокрема можна виділити доповідь студента групи ФК-31 Герича Андрія, де було проаналізовано важливість знання сучасних комунікативних технологій та вміння використовувати сучасні інформаційні системи для фахівця-фінансиста. Конференція супроводжувалася жвавим обговоренням цікавих аспектів доповідей, основним висновком з яким погодилися всі учасники конференції стала теза про те, що сучасна професійна діяльність є надзвичайно мінливою і потребує постійної роботи над собою.

Дякуємо нашим колегам із Бобровицького аграрного коледжу за можливість участі в конференції.
Ігор Грубінка