Угоди на проведення практики було укладено нашим коледжем із підприємствами, установами та організаціями різних галузей господарства, місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування, управліннями юстиції та відділами державної виконавчої служби, державної реєстраційної служби, державної реєстрації актів цивільного стану, місцевими судами, приватними нотаріусами, адвокатами та адвокатськими об’єднаннями, правоохоронними органами, центром надання безоплатної правової допомоги.
За час проходження виробничої практики наші випускники відділення правознавства проявили належний рівень теоретичних та практичних знань, про що свідчать позитивні характеристики-відгуки керівників практики від бази практики. За результатами виробничої практики студенти оформили відповідну документацію, а підсумком стало проведення захисту звітів.
Цього року, у зв’язку із відповідними карантинними вимогами, захист звітів по практиці відбувся дистанційно із застосуванням вебсервісу Google Classroom.