31 березня 2021 р. випускники міжкафедральної навчальної лабораторії освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 081 «Право» перетнули фінішну пряму навчання – дистанційно склали Державний екзамен. Розпочався він о 09:00 годині з ознайомлення студентів з вимогами до проходження екзамену на платформі Elearn та надання методичних рекомендацій.
До складу Екзаменаційної комісії згідно наказу НУБіП України № 193 «З» від 15 березня 2021 року увійшли: Піддубний Олексій Юрійович, завідувач кафедри цивільного та господарського права, доктор юридичних наук, професор – голова комісії; члени комісії: Яра Олена Сергіївна, декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук, професор – заступник голови; Качур Віра Олегівна, завідувач кафедри теорії та історії держави і права, кандидат юридичних наук, доцент; Новак Тамара Сергіївна, доцент кафедри аграрного, земельного та екологічного права ім.акад.В.З.Янчука, кандидат юридичних наук. Секретарем призначено – Канарик Юлію Сергіївну, доцента кафедри цивільного та господарського права, кандидата юридичних наук.