Успішне завершення навчання бакалаврів спеціальності “Право” в міжкафедральній навчальній лабораторії на базі ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБІіП України»

31 березня 2021 р. випускники міжкафедральної навчальної лабораторії освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 081 «Право» перетнули фінішну пряму навчання – дистанційно склали Державний екзамен. Розпочався він о 09:00 годині з ознайомлення студентів з вимогами до проходження екзамену на платформі  Elearn та надання методичних рекомендацій.
До складу Екзаменаційної комісії згідно наказу НУБіП України № 193 «З» від 15 березня 2021 року увійшли: Піддубний Олексій Юрійович, завідувач кафедри цивільного та господарського права, доктор юридичних наук, професор – голова комісії; члени комісії: Яра Олена Сергіївна, декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук, професор – заступник голови; Качур Віра Олегівна, завідувач кафедри теорії та історії держави і права, кандидат юридичних наук, доцент; Новак Тамара Сергіївна, доцент кафедри  аграрного, земельного та екологічного права ім.акад.В.З.Янчука, кандидат юридичних наук. Секретарем призначено – Канарик Юлію Сергіївну, доцента кафедри цивільного та господарського права, кандидата юридичних наук.
Image
Вітальне слово промовив голова екзаменаційної комісії Піддубний О.Ю., в якому привітав студентів та побажав успішно скласти екзамен. Після чого Канарик Ю.С. наголосила на основних нормативно-організаційних аспектах процедури Державного екзамену. О 9:30 год. на навчально-інформаційному порталі НУБіП України платформі  Elearn  розпочався екзамен, на якому студеним виконували екзаменаційні завдання. По закінченні кожна відповідь здобувачів вищої освіти була уважно перевірена членами екзаменаційної комісії.
Після завершення перевірки екзаменаційних робіт з 11:30 до 13:00 год. з студентами  проведена співбесіда  за допомогою онлайн-сервісу Google Meet. Студенти успішно надавали відповіді на задані питання, демонструючи належний рівень володіння теоретичним та практичним матеріалом з профільних дисциплін. Членами екзаменаційної комісії відзначено наступних студентів: Богуш Одрієн, Химич Наталію, Чорі Камілу, Прокопець Оксану.
Image
Image
Члени комісії привітали випускників міжкафедральної навчальної лабораторії спеціальності «Право» з успішним проходженням важливого етапу в житті та щиро побажали активно використовувати здобуті знання в омріяній роботію Попереду випускників чекає ще одна подія – отримання диплому освітнього ступеня «Бакалавр», який відкриє можливість стати ще на один щабель вище. Членами комісії була надана інформація про можливість подальшого підвищення наукового рівня в магістратурі на юридичному факультеті НУБіП України.
Вітаємо студентів із успішним завершенням Державного екзамену та чекаємо  в магістратурі! 
 
Надія Кнап