Для кожного працівника та студента коледжу наведення порядку на території нашого навчального закладу – важлива і відповідальна громадська позиція, адже спільними зусиллями робиться добра справа. Не виключенням є і відділення правознавства.



Адже коледж - наш рідний дім. Тут ми проводимо більшість свого часу. Саме в коледжі протягом кількох років студенти пізнають багато цікавого, стають дорослішими. А чистота в думках та діях починається саме із чистоти довкілля. Із наближенням Великодніх свят активно ведуться роботи по санітарному очищенню та благоустрою території.


Хоча місячник «За чисте довкілля» добігає до завершення, але турбота про свій дім повинна тривати постійно. Адже чистота і порядок – це запорука успіху. І треба завжди пам’ятати, що чистота довкілля починається з нас самих та залежить від кожного з нас!!!
Володимир Зарева,
голова ради студентського самоврядування
відділення правознавства