Закінчення навчального року у випускних групах відділення правознавства

Ось і підійшов час підводити підсумки навчання в коледжі за період із 2017 року по 2021 рік.  Швидко промайнуло 4 роки навчання студентів спеціальності 081 Право, які здається зовсім нещодавно були першокурсниками.
Image
Image
Image
Студенти випускних груп відділення правознавства (групи ПВ-48, ПВ-49, ПВ-31 «ЗВ»), окрім заліково-екзаменаційної сесії, пройшли дуже відповідальне випробування, успішно склавши комплексний державний екзамен зі спеціальності.
Головою державної екзаменаційної комісії по спеціальності 081 Право було призначено Тетяну Іванівну Гаврилець. Свою роботу державна екзаменаційна комісія розпочала із вітального слова директора коледжу Юрія Юрійовича Садварі, який побажав студентам успішно скласти державний екзамен, закликав їх не зупинятись на досягнутому та продовжити навчання в НУБіП України.
Image
Image
Image
Всі випускні групи складали державний екзамен відповідно до затвердженого у коледжі графіку. За наслідками кожного екзаменаційного дня комісією підводились певні підсумки.
Були відзначені кращі відповіді студентів. Хорошу підготовку показали такі випускники як: Бубряк Андрій, Ільтьо Віра, Баран Діана, Зарева Володимир, Костюк Катерина, Кампо Іван, Бугай Марія-Олександра, Савицька Анна.
Image
Image
Image

Рівень оволодіння нашими випускниками спеціальними теоретичними та практичними знаннями, вміннями й навичками, який вони показали на державному екзамені, дозволить їм повно, точно, ефективно реалізувати набуті компетенції, якісно і кваліфіковано здійснювати професійну діяльність. А набуті уміння та навики правозастосовчої практичної діяльності дасть можливість нашим студентам самореалізуватись у сфері юриспруденції як висококваліфіковані фахівці.

Image
Image
Бажаємо всім студентам подальших успіхів та гарних результатів!
 
Сергій Соскіда,
завідувач відділення правознавства