
Із вітальним словом звернувся до присутніх директор коледжу Юрій Юрійович Садварі.

Студенти відділення правознавства підготували цікаву концертну програму під назвою «Юридичне життя», ведучими якого були Корнелія Штефаньо та Василь Штець.


Із студентами першого курсу було проведено флешмоб «Маємо знати нашу Конституцію»

Студентка групи ПВ-29 Аліна Левдер виступила із віршованим привітанням першокурсників – майбутніх юристів.

Відзначення кращих студентів відділення правознавства





Неперевершені, талановиті, позитивні студенти відділення правознавства заполонили серця глядачів своїм ніжним танцем, виконавши осінній вальс.

Пісенне привітання від групи ПВ-39 - «Моя гітара»

Танцювальний мікс у виконанні студентів групи ПВ-29.

Фінальна пісня «Ми бажаєм вам добра» у виконанні студентки групи ПВ-29 Томащук Антоніни

А також фінальне фото на згадку



Магдалина Апшай,
голова циклової комісії юридичних дисциплін