Випускні групи відділення правознавства (ПВ-48, ПВ-49) успішно подолали сесію, захистивши курсові роботи з цивільного та сімейного права, склавши екзамени із організації юридичної служби, кримінального права, цивільного та сімейного права, а також заліки із фінансового права, банківського права, правових основ інвестиційної діяльності.
Таким чином, студенти четвертих курсів поступово виходять на фінішну пряму. Адже вже незабаром вони зможуть закріпити набуті теоретичні знання на виробничій переддипломній практиці.
За наслідками заліково-екзаменаційної сесії буде зроблено відповідний аналіз та складено рейтинг студентів.
Бажаємо всім студентам подальших успіхів та гарних результатів!
Сергій Соскіда,
завідувач відділення правознавства