Проходження практики в суді є не просто одним із заходів правового виховання та підвищення загального рівня правової культури, а й можливістю для майбутніх працівників визначитись із професійною долею та з власної точки зору сформувати враження про судову систему. Тому я обрала проходження виробничої практики у сфері судової діяльності, а саме в Іршавському районному суді.
Завдяки кваліфікованим співробітникам суду, керівника практики і його помічника, я ознайомилася із структурою і діяльністю суду, оволоділа знаннями та навичками по роботі з комп'ютерною програмою "Д-З", відвідала десятки судових засідань, на яких закріпила теоретичні знання з багатьох дисциплін. Під час проходження практики мене вчать якісно застосовувати набуті знання та навички, швидко пристосовуватися до наданої роботи та завдань, виховують мене як майбутнього кваліфікованого фахівця.