Весняний навчальний семестр 2021-2022 навчального року на відділенні правознавства розпочався в дистанційному режимі. Викладачі та студенти активно включилися в процес дистанційного навчання через платформу G Suite education у формі розміщення навчальних матеріалів, лекцій, презентацій, тестів у папках відповідних дисциплін та проведення онлайн занять у Google Мееt.


Дистанційне навчання відкриває студентам доступ до різноманітних джерел інформації, підвищує ефективність самостійної роботи, дає зовсім нові можливості для отримання нових знань, знаходження і закріплення знань і навичок, а викладачам дозволяє реалізовувати принципово нові форми і методи навчання.


Якщо виникають питання, студенти спілкуються з викладачами в телефонному режимі, відсилають викладачу на електронну пошту виконані завдання для перевірки, отримують рекомендації та зауваження щодо їх виконання.
