Біняшевська Юлія випускниця Свалявської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів мріє навчатися у ВП НУБіП України на відділенні правознавства.
Розкажіть будь ласка про себе.
- Я Біняшевська Юлія закінчила Свалявську ЗОШ №3 І-ІІ ст. Бажаю вступити до Мукачівського аграрного коледжу та навчатися за спеціальністю «Право».
Чому обрали ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»?
- Висококваліфікований педагогічний колектив з великим практичним досвідом;
- Можливість проживати у гуртожитку;
- Доброзичливе ставлення до студентів з боку адміністрації та викладачів;
- Можливість продовжити навчання до освітнього рівня «Бакалавр»;
- Вся інфраструктура коледжу (гуртожиток, їдальня, спортивна площадка, аудиторії WI-FI) працює на комфортне навчання студентів;
- Широкі можливості працевлаштування;

Чого очікуєте від навчання у коледжі?
-
Очікую цікавого навчання та можливості розвиватися як особистість, проявити себе у студентському житті;
-
Сподіваюсь отримати хороші знання та практичні навички;
-
Можливість, продовжити навчання за скороченою програмою у НУБіП України;
-
Сподіваюсь на знайомства з цікавими людьми;
Чому зупинили свій вибір на спеціальності «Право»?
- Бажаю втілити свою мрію – стати висококваліфікованим юристом;
- Мрію допомагати людям захищати їхні права;
- Хочу внести частинку і своєї праці та знань у розбудову України щоб наша країна стала по справжньому правовою демократичною державою;
- Зрештою хороші юристи це добре оплачувані фахівці, а це важливо;
Дякуємо за розмову. Бажаємо успіхів на шляху до Вашої мрії!