Успішний підсумок теоретично-практичної підготовки студентів випускних груп відділення правознавства

Ось і підійшов час підводити підсумки навчання в коледжі за період із 2018 року по 2022 рік.  Швидко промайнуло 4 роки навчання студентів спеціальності 081 Право, які здається зовсім нещодавно були першокурсниками.
Студенти випускних груп відділення правознавства (групи ПВ-48, ПВ-49, ПВ-31 «ЗВ»), окрім заліково-екзаменаційної сесії, пройшли дуже відповідальне випробування, успішно склавши комплексний кваліфікаційний екзамен зі спеціальності.
Image

Головою екзаменаційної комісії по спеціальності 081 Право було призначено Тетяну Іванівну Гаврилець. Свою роботу екзаменаційна комісія розпочала із вітального слова директора коледжу Юрія Юрійовича Садварі, який побажав студентам успішно скласти кваліфікаційний екзамен, закликав їх не зупинятись на досягнутому та продовжити навчання в НУБіП України.

Image

Всі випускні групи складали комплексний кваліфікаційний екзамен відповідно до затвердженого у коледжі графіку. За наслідками кожного екзаменаційного дня комісією підводились певні підсумки.

Image
Image
Були відзначені кращі відповіді студентів. Хорошу підготовку показали наступні випускники: Попович Андрій, Шинкарюк Олена, Рапинець Каріна, Штефаньо Корнелія, Варваринець Ніколетт, Стецович Діана, Лендєл Степан, Мешко Едуард.     
Рівень оволодіння нашими випускниками спеціальними теоретичними та практичними знаннями, вміннями й навичками, який вони показали на комплексному кваліфікаційному екзамені, дозволить їм повно, точно, ефективно реалізувати набуті компетенції, якісно і кваліфіковано здійснювати професійну діяльність. А набуті уміння та навики правозастосовчої практичної діяльності дасть можливість нашим студентам самореалізуватись у сфері юриспруденції як висококваліфіковані фахівці.
Image
Бажаємо всім студентам подальших успіхів та гарних результатів!
 
        Сергій Соскіда,
завідувач відділення правознавства