Літня заліково-екзаменаційна сесія 2021-2022 навчального року закінчилася. На відділенні правознавства відбулись усі екзамени та заліки відповідно до затверджених графіків та планів роботи.
У групах першого курсу (ПВ-18, ПВ-19) виставлені всі підсумкові річні оцінки та відбулися заліки із історії української культури, основ філософських знань, основ психології.


Студенти груп ПВ-28 та ПВ-29 успішно склали екзамени із фахових дисциплін: конституційного права України, теорії держави і права.


Третьокурсники (групи ПВ-38 та ПВ-39) складали екзамени із фундаментальних та професійних дисциплін (адміністративного права, трудового права, екологічного права).


Під час екзаменаційної сесії студенти продемонстрували непоганий рівень своїх знань, вмінь та навичок із відповідних дисциплін. За наслідками заліково-екзаменаційної сесії зроблено відповідний аналіз та складено рейтинг студентів.
Бажаємо всім студентам подальших успіхів та гарних результатів!
Сергій Соскіда,
завідувач відділення правознавства