Основним принципом взаємин між викладачами та студентами є перш за все повага. Це я зрозуміла, коли переступила поріг тепер уже рідного кабінету номер 25. Схвильовані студенти чекали першу зустріч зі своїм куратором. Привітавшись, Аліса Володимирівна Чорі розпочала знайомство. Відповідальна, мудра, розсудлива, з неабияким духовним багажем, відверта в спілкуванні. Її кожне слово наповнене світлом. Запанувала хороша атмосфера. Стало якось радісно на серці, адже це саме той коледж, про який я мріяла.
Перше заняття з біології та екології. Вступне слово досвідченого фахівця, завідувачки агрономічного відділення Ольги Миколаївни Гудзоватої. Мене вразили професійні риси: толерантність, комунікабельність, чуйність. Слова вчать, а вчинки виховують. Це є життєвий приклад у формуванні нового покоління. Ольга Миколаївна зацікавила студентів, спонукаючи використовувати набуті знання в практиці. За таку відповідальність земля-годувальниця віддячить нам сторицею.
Кожен з фахівців намагається донести матеріал до студентів доступно, цікаво. Кадровий потенціал – справжній скарб у царині коледжу. Це – Аліса Улинець, Іван Щур, Стефанія Полюга, Олена Жабко, Наталія Крижанівська, Діана Касинець…