24 серпня ми відзначаємо одне з головних свят нашої країни – День Незалежності України. На кожній будівлі в цей день високо майорить національний жовто-блакитний стяг. Зберегти незалежність та збудувати міцну державу – наш обов'язок, який залишився нам у спадок від попередніх поколінь. Ця стежка терниста, пролита сльозами та кров'ю. Український народ проходить через важкі випробування, але його не зламати.
Наш навчальний заклад долучається до національного свята, поринувши в історію знаменних для країни подій. Ми переконані – Україна є і буде. У нашого суспільства є майбутнє. Ми – непереможні!
З Днем Незалежності України! Нехай ненька-Україна завжди буде сильною, незламною, квітучою. Нехай у кожній оселі панує мир, злагода, добробут та Божа благодать.
А ті, хто залишив життя на війні–
Ви в наших серцях, ми Вас пам’ятаєм!
І зараз хвилиною мовчання,
В жалобі голови схиляєм…