У середу, 7 вересня 2022 року, відбулися звітні збори ради студентського самоврядування відділення правознавства ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України».

Привітав делегатів звітно-виборного засідання РСС завідувач відділення правознавства Сергій Соскіда, який зазначив про важливість роботи студентських органів самоврядування та звернув увагу присутніх на актуальному значенні сьогодення громадянської позиції студентства, адже спільними зусиллями потрібно робити добрі справи для нашої країни у такий вкрай важкий час.

На засіданні РСС заслухали та схвалили звіт про пророблену роботу за 2021-2022 рік.

-
Виїзні практичні заняття до центру надання безоплатної вторинної правової допомоги;
-
Виїзне практичне заняття на базі тренінгового центру ГУНП Закарпатської області;
-
Участь студентів в онлайн – квесті з безпечного працевлаштування де основною метою заходу було привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми та протидії торгівлі людьми;
-
Науково-практична конференція «Актуальні проблеми гарантії захисту прав громадян в Україні».





Також талановиті студенти відділення правознавства взяли участь в концертній програмі з нагоди сторіччя коледжу, адже крім наполегливого й сумлінного навчання, студенти-правознавці продовжують живий літопис свого навчального закладу, примножуючи його велич, аби він і надалі динамічно розвивався.








У м. Берегово на 17 обласній універсіаді серед студентів І-ІІ р.а. з настільного тенісу Ребрей Іван (ПВ-28) в складі збірної коледжу посів ІІІ-є командне місце.

На 17 обласній Універсіаді серед студентів І-ІІ р.а. з волейболу Попович Богдан, Сливка Габрієл, Ковач Володимир Микуланинець Андріан, Мошкола Богдан та Гавришко Валентин (всі група ПВ-29) в складі збірної коледжу посіли ІІІ-є командне місце.

В січні 2022 р. збірна коледжу з футзалу виборола І місце в Першості Мукачева серед коледжів, ліцеїв та ПТНЗ, до складу якої входять студенти відділення «Правознавство» Фехтел Алекс-Домінік (ПВ-39) та Ковач Володимир (ПВ-29)



Також на засіданні РСС відділення правознавства було обрано новий склад ради студентського самоврядування відділення правознавства на 2022-2023 навчальний рік. Головою ради студентського самоврядування відділення правознавства делегати обрали Карпишинець Уляну (студентка групи ПВ-38), заступником - Штеця Василя (студент групи ПВ-48) та секретаря ради - Бурч Олександру (студентку групи ПВ-18).



