Спасибі адміністрації коледжу, завідувачам відділень, викладачам, що плекають під своїм крилом молодь, яка готова вчитися, розвиватися, самовдосконалюватися.
Вітаємо Вас, дорогі наші, щирі, працелюбні викладачі коледжу з Днем працівників освіти! Міцного Вам здоров'я, творчого натхнення, терпіння, мудрості, впевненості в завтрашньому дні. Нехай Бог Вас усіх оберігає і здоров'я посилає на многії і благії літа!
У ці осінні гарні дні
Свято мають вчителі!
За все спасибі Вам,
За всі Ваші старання,
Турботу Вашу та тепло,
За працю, за навчання!
Спасибі Вам за труд важкий!
Вас шануєм над усе.
Подяка Вам й уклін низький,
Спасибі Вам за все!
Ніколетта Шишкіна та студенти
групи ПВ-18