Освіченість – запорука розквіту й добробуту народу. Професія педагога була, є і залишається однією з найблагородніших у суспільстві. Без праці вчителя, викладача неможливо збудувати успішної країни. Відданий своїй професії педагог є великим скарбом в освітній галузі.
ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» має хороший імідж як в області, так і в країні та за її межами. Очільник закладу Юрій Садварі є інтелектуалом в усіх сферах діяльності освіти. Як керівник, заохочує колег до плідної праці й бачить у пріоритеті перспективний фініш. «…і кожен фініш – це, по суті, старт» (Л. Костенко).

Згуртований колектив викладачів – це заслуга директора. Він зумів об'єднати його в одну дієву, творчу, відповідальну команду з результативним мисленням. Студенти горді за своїх висококваліфікованих викладачів, що вкладають душу й серце у своїх вихованців, передають їм свої знання, діляться досвідом.
У коледжі панує чудова атмосфера. Тепло, затишно, по-родинному… Окрім того завжди відчуваєш щирість, доброзичливість, порядність, благородство душі і помислів. А це ті орієнтири, на які студенти мають рівнятися, які повинні наслідувати. Саме це і стимулює молодь нашого коледжу до формування в собі кращих моральних рис, допомагає стати гідними студентами навчального закладу. За все ми щиро вдячні нашим найкращим педагогам, які носять славне ім'я – ВЧИТЕЛЬ.











Спасибі адміністрації коледжу, завідувачам відділень, викладачам, що плекають під своїм крилом молодь, яка готова вчитися, розвиватися, самовдосконалюватися.
Вітаємо Вас, дорогі наші, щирі, працелюбні викладачі коледжу з Днем працівників освіти! Міцного Вам здоров'я, творчого натхнення, терпіння, мудрості, впевненості в завтрашньому дні. Нехай Бог Вас усіх оберігає і здоров'я посилає на многії і благії літа!
У ці осінні гарні дні
Свято мають вчителі!
За все спасибі Вам,
За всі Ваші старання,
Турботу Вашу та тепло,
За працю, за навчання!
Спасибі Вам за труд важкий!
Вас шануєм над усе.
Подяка Вам й уклін низький,
Спасибі Вам за все!
Свято мають вчителі!
За все спасибі Вам,
За всі Ваші старання,
Турботу Вашу та тепло,
За працю, за навчання!
Спасибі Вам за труд важкий!
Вас шануєм над усе.
Подяка Вам й уклін низький,
Спасибі Вам за все!
Ніколетта Шишкіна та студенти
групи ПВ-18