Студентський та викладацький колектив відділення правознавства у дружній атмосфері організували та провели прибирання кабінетів, лабораторій, гуртожитку, територій коледжу, які закріплені за студентськими групами. Турбота про свій дім повинна тривати постійно. Адже чистота і порядок – це запорука успіху.








Забезпечення благоустрою, чистоти та порядку у нашому навчальному закладі – це спільний обов’язок. Весняна толока на території коледжу відбувається систематично. І цей навчальний рік не став виключенням. Для кожного працівника та студента коледжу підтримання у належному стані благоустрою нашого навчального закладу – важлива і відповідальна громадська позиція, адже спільними зусиллями робиться добра справа. Охайна територія, чисті кімнати, кабінети та лабораторії сприяють психологічній адаптації студентів та викладачів. То ж працюємо разом, працюємо для всіх нас!
Сергій Соскіда,
завідувач відділення правознавства