Літо закінчилось. Ми стоїмо на порозі нового навчального року. Знову прийшла пора до самовдосконалення та визначення нагальних питань та завдань для вирішення.
На відділенні правознавства підготовка до нового навчального року розпочалась, фактично, ще у минулому семестрі. Всі аудиторії, які закріплені за групами відділення правознавства, приведені в належний стан: здійснено побілку стін та стель, поцикльована та полакована підлога, пофарбовано парти та столи, підготовлені відповідні інформаційні стенди і т.д. Завершено оформлення лабораторії «Зал судових засідань».