Під час спілкування юнаки та дівчата охоче розповідали про те, як вони пережили перші місяці війни, що знають про наслідки війни, розповідали про знайомих і рідних, що загинули та постраждали, ділилися думками про те, як можна наблизити перемогу, що означає бути патріотом своєї країни, Кожен з присутніх мав можливість озвучити своє бажання, яке б допомогло нашій Україні вистояти, здобути перемогу і відбудувати міцну, щасливу, незалежну і вільну державу, та свою найзаповітнішу наразі мрію. Всі зійшлися на одному – ПЕРЕМОГА і МИР!
Тож будемо вірити, що найближчим часом над Україною гордо пролунає переможний дзвін!