Моє бажання здійснилось, і наразі я – другокурсниця. У перші тижні нового навчального року познайомилася з новими дисциплінами, яким навчають нас кваліфіковані викладачі, що стали для нас уже рідними. А саме – цікаві пари з Іваном Пекарем, Камілою Чорі, Євгеном Бутиріном, Іриною Голубєвою, Жанною Сабо, Іваном Горватом, Алісою Улинець, Ольгою Мигович, Наталією Крижанівською, Вікторією Дем'ян, Алісою Чорі…
Завдяки своїм викладачам, я зацікавилася правознавством. Тепер чітко розумію, як знання законодавства та вміння використовувати його для захисту прав, допомагають становленню держави. Аби стати хорошим юристом, то самих знань законодавства не достатньо. Ця професія не для всіх... Потрібно бути наполегливим, відповідальним, з максимальною витримкою, знаходити справедливість, зважувати на терезах Феміди всі за і проти. Саме таким навичкам нас навчають на відділенні правознавства, завідувачем якого є Сергій Соскіда. Дисципліни, зізнаюся, нелегкі, потребують кропіткого навчання та відмінної пам'яті.
Куратор моєї групи (ПВ-28) Аліса Чорі діє за принципами, щоб підтримувати таланти та здібності молоді. Допомагає реалізуватися та знайти своє місце в коледжі. Саме Аліса Володимирівна підвищує бажання займатися улюбленою справою, дає слушні поради. Окрім того, що багато часу приділяю вивченню фахових дисциплін, я займаюсь цікавою справою – вже тривалий час є дописувачкою в медійному просторі. Проведені в коледжі конференції, зустрічі, заходи тощо дають можливість розвивати себе в цій сфері.