Вихідними днями студенти 4 курсу відвідали місто Львів. Ознайомились з унікальними історичними пам’ятками такими як: Костел Святої Ольги та Єлизавети, який інтригує своєю загадковістю, відвідали музеї – Італійський дворик та Палац Потоцьких, вони знаходяться в серці Старого Міста - Площі Ринок, де панує аромат шоколаду та кави, лунають колоритні пісні. Тут знаходиться вежа, яка увінчує весь Львів, відлічивши вгору 408 сходинок ратуші, можна поглядами охопити неймовірні краєвиди міста. Унікальною також є Каплиця Боїмів, де матеріальні речі можуть зберігатися цілими та неушкодженими на протязі довгого часу, чи то квіти чи то яблуко. Загадковим є також комплекс Вірменського катедрального собору, ступивши за цей поріг, можна опинитись у іншому просторі та вимірі , де пробігають картини минулого. Після такої кількагодинної екскурсії можна не лише бачити прекрасне а і духовно збагачуватись.