Профорієнтація студентів відділення правознавства

Студенти перших та других курсів відділення правознавства теж активно долучилися до профорієнтаційної роботи коледжу та проводять профорієнтаційні зустрічі із випускниками загальноосвітніх навчальних закладів, у яких ще недавно навчалися самі. Адже одним з найактуальніших питань наприкінці навчального року для випускників загальноосвітніх шкіл, як завжди, є питання подальшого вибору навчального закладу, де вони зможуть здобути бажану і якісну фахову освіту, оволодіти професійними уміннями і навичками.
Студентка Вікторія Копилець презентувала наш коледж в Тячіківській філії Тячівського ліцею №1 імені В. Ґренджі-Донського.
Image
Image

Машіка Даніелла поспілкувалася із учнями Лавківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Image

Студентки першого курсу Кірик Вікторія та Коровська Іванна провели профорієнтацію в Ільницькій гімназії.

Image
Image
Image

А студенти Богдана Карпинець та Олександр Стець ознайомили із історією та сьогоденням нашого коледжу учнів Заломської гімназії Хустської міської ради.

Image
Image
У ході спілкування  понад 100 учнів отримали детальну інформацію щодо умов вступу до навчального закладу, шляхи здобуття освіти за різними напрямами підготовки, терміни навчання, перспективи професійного зростання.
Студенти-правознавці ознайомили майбутніх абітурієнтів із:
  • спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців у коледжі;
  • правилами прийому до нашого навчального закладу, терміни навчання;
  • матеріально-технічною базою коледжу та умовами проживання у гуртожитку;
  • практичним навчанням здобувачів освіти коледжу та цікаве дозвілля нашої студентської молоді.
Всі учні отримали відповідні презентаційно-інформаційні матеріали.
Image
Щиро вдячні директору Тячіківської філії Тячівського ліцею №1 імені В. Ґренджі-Донського Тетяні Михайлівні Чекан, директору Лавківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Васьо Любов Петрівні,  директору Ільницької гімназії Оксані Федорівні Бандурович та директору Заломської гімназії Ользі Данилівні Мигалко за сприяння в проведенні профорієнтаційних заходів!
 
 
Василь ГРАБАР,
голова студентської організації
відділення правознавства