Екскурсія до суду для майбутніх юристів – важливий, пізнавальний та надзвичайно цікавий етап у їхньому житті. Побачити, як працює суд, як відбувається судове засідання, поспілкуватись із суддею та працівниками суду – усе це ще більше заохочує до здобуття знань та стимулює до навчання.
Програма заходу передбачала знайомство відвідувачів з організацією роботою апарату суду, призначенням помічників суддів і які обов’язки на них покладаються тощо. Про все це майбутнім фахівцям змістовно та доступно розповів керівник апарату Гецко Василь Васильович. Студенти з цікавістю слухали, задавали питання в ході розмови та мали можливість приміряти суддівську мантію і відчути себе на мить суддею.