Швидко промайнуло 4 роки навчання студентів спеціальності 081 Право, які здається зовсім нещодавно були першокурсниками. Підійшов час підвести підсумки навчання в коледжі за період із 2020 року по 2024 рік.
Студенти випускних груп відділення правознавства пройшли дуже відповідальне випробування, успішно склавши комплексний кваліфікаційний екзамен зі спеціальності. Кваліфікаційний екзамен - це надзвичайно важливий та завершальний етап навчання у коледжі, який дозволяє оцінити знання, сформованість умінь та навичок, а також набуття компетентностей, якими повинен володіти випускник.
Свою роботу екзаменаційна комісія розпочала із вітального слова директора коледжу Юрія Юрійовича Садварі, який побажав студентам успішно скласти кваліфікаційний екзамен, закликав їх не зупинятись на досягнутому.