Учасниками конференції були представники юридичного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України, Інституту права Львівського державного університету внутрішніх справ, юридичного факультет Запорізького національного університету, юридичного факультету Сумського Національного аграрного університету.
Від ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» у конференції взяли участь представники здобувачів освіти відділення правознавства, зокрема: Микола Габор, Ніколетта Кеменяш, Даніелла Бабіля, Каріна Паллаг, Анна Вакуленко, Василь Грабар та Лілія Шайно. Наші студенти підготували тези доповідей та зареєструвалися згідно встановлених вимог. А дослідження Миколи Габора, Лілії Шайно та Ніколетти Кеменяш були включені організаторами у план-проспект роботи конференції та допущені до виступу. Представники нашого навчального закладу гідно презентували студентську наукову діяльність правознавців коледжу.