2024-2025 навчальний рік розпочався у складних умовах. Адже ворог всіляко намагається завдати Україні максимальної шкоди, б’є по цивільним об’єктам та намагається зруйнувати критичну інфраструктуру нашої держави.
Та попри все, навчально-виховний процес у нашому навчальному закладі організовано на належному рівні. На відділенні правознавства 22 листопада закінчилася вичитка теоретично-практичних годин за перший семестр 2024 - 2025 навчального року. Час підводити підсумки. 2 грудня 2024 року у майбутніх фахівців із права розпочалась зимова екзаменаційна сесія у групах другого, третього та четвертого курсів.