Основна мета іспитів є перевірка знань студентів по теорії і виявлення навичок застосування отриманих знань при вирішенні практичних завдань, а також навиків самостійної роботи з навчальною літературою та нормативною базою.
На іспитах студенти четвертих курсів успішно розв’язали екзаменаційні завдання , проте у деяких відповідях допускали неточності, для їх усунення викладачі ставили додаткові запитання з того матеріалу, який висвітлювали у своїй відповіді студенти, але можливі випадки, коли для уточнення оцінки знань доводилося торкатись і інших розділів дисципліни, адже іспит дає можливість кожному студенту у порівняно короткий проміжок часу осмислити весь пройдений курс у цілому, сконцентрувати увагу на основних його моментах, закріпити у пам'яті його основний зміст. Загалом студенти показали високий рівень знань, які були позитивно оцінені екзаменаторами.
Зимова екзаменаційна сесія триватиме до кінця грудня.
Ірина Голубєва