Для студентів випускних груп відділення правознавства підійшов час підвести підсумки навчання в коледжі за період із 2021 року по 2025 рік. 4 роки навчання промайнуло швидко.
Надзвичайно важливим та завершальним етапом навчання у коледжі, який дозволяє оцінити знання, сформованість умінь та навичок, а також набуття компетентностей, якими повинен володіти випускник є кваліфікаційний екзамен. Здобувачі освіти спеціальності 081 Право пройшли це дуже відповідальне випробування, успішно склавши комплексний кваліфікаційний екзамен зі спеціальності. Головою екзаменаційної комісії по спеціальності 081 Право було призначено Мирославу Бедринець. Свою роботу екзаменаційна комісія розпочала із вітального слова директора коледжу Юрія Садварі, який побажав студентам успішно скласти кваліфікаційний екзамен, закликав їх не зупинятись на досягнутому та продовжити навчання в НУБіП України.