23 січня 2020 року на відділенні правознавства було проведено засідання циклової комісії. Головна мета роботи циклової комісії полягає в підвищенні успішності студентів, організації методичної, навчальної та виховної роботи, підвищення теоретичного рівня та ділової кваліфікації викладачів, вивчення і впровадження новітніх педагогічних технологій, удосконалення навчально-виховного процесу.

На засіданні циклової комісії обговорювались такі питання:
- детального аналізу успішності та якості знань студентів з навчальних дисциплін за результатами здачі студентами зимової екзаменаційної сесії;
- стану адаптації студентів перших курсів до навчання в коледжі, та затвердження плану роботи на другий семестр із студентами, які мають низький рівень навчальних досягнень;
- проходження виробничої переддипломної практики студентами випускних груп денної форми навчання;
- про підготовку викладачами матеріалів атестаційних справ.

Впроваджуючи комплексний підхід до формування змісту та організації навчального процесу, викладачі працюють над підвищенням своєї педагогічної майстерності шляхом вивчення педагогічного досвіду. Засіданням циклової комісії розглянуто інформацію щодо нових вимог порядку проходження курсів підвищення кваліфікації – сформовано списки щодо черговості проходження та переліку дисциплін кожного викладача.
Ірина Голубєва