
Також не обійшлося без вручення грамот студентам, яке провів завідувач відділення правознавства Сергій СОСКІДА, за їх досягнення та участь в громадському житті коледжу. А саме: Габор Миколі, Тоадеру Данієлу, Олень Анні-Сусанні, Вакуленко Анні, Довганич Ірині, Лендєл Златі, Савко Євгенії, Уйгелі Олександрі, Звонар Валерії, Кудрей Максиму, Горвату Олександру, Коваль Максиму, Щока Павлу та Шишкіній Ніколетті.







Особливої ваги святу надали почесні гості — заступник голови Мукачівської районної ради Роман ТАРАБІЙ та завідувачка сектору управління персоналу Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Наталія МОЛНАР.

У своїй промові Роман Васильович не лише привітав зі святом від імені всіх депутатів районної ради, а й вручив подяку Мукачівської районної ради.


Також виступила Наталія Василівна, яка від імені керівника Мукачівського міськрайонного суду вручила подяку педагогічному колективу відділення правознавства.


Окремий блок заходу був присвячений студентству — тим, хто тільки починає свій шлях у юриспруденції. Глядачі побачили креативні відео-привітання І та ІІ курсів, чудовий гімнастичний номер Олександри Уйгелі, пісню "Враже" у виконанні Софії Зареви, а також зворушливий, красивий та романтичний вальс студентів відділення правознавства.



Фінальним акордом свята стала пісня «Мир над Україною», яка прозвучала від Валерії Звонар.

Щиро вітаємо справжніх юристів, студентів-правовиків, викладачів та всю спільноту з вашим професійним святом!



Автор: Ніколетта ШИШКІНА,
студентка четвертого курсу
відділення правознавства