Зимова заліково-екзаменаційна сесія 2025-2026 навчального року на відділенні правознавства добігла до свого логічного завершення. Незважаючи на всі виклики сьогодення, студенти-правознавці організовано завершують навчальний семестр. На відділенні правознавства відбулись усі екзамени та заліки відповідно до затверджених графіків та планів роботи.
У групах першого курсу відбулися заліки із латинської мови та основ психології. Студенти груп ПВ-27, ПВ-28 та ПВ-29 успішно склали екзамен із української мови за професійним спрямуванням, а також заліки із юридичної деонтології, основ інформатики та обчислювальної техніки, основ римського цивільного права.