

Під час зустрічі зі школярами ми, презентували наш навчальний заклад, розповідали про спеціальності, умови вступу та особливості студентського життя. Спілкування відбувалося у максимально відкритій і невимушеній обстановці, учні могли поставити будь-які запитання. Їх цікавили не лише умови навчання, а й повсякденне життя студентів: скільки пар на день та який розклад занять? Які предмети найскладніші? Чи надає заклад освіти можливість учням брати участь у позаурочних заходах? Нам було приємно бачити їхню зацікавленість і відкритість до спілкування.


Для багатьох із нас це було чудовою нагодою поділитися власним досвідом вибору спеціальності, розповісти про труднощі адаптації з якими ми стикалися, та про те, як їх вдалося подолати. Ми зрозуміли, наскільки важливою є підтримка та своєчасна порада для тих, хто лише стоїть перед вибором.
