Усі дослідницькі проєкти були підготовлені на високому теоретичному та практичному рівнях. Майбутні правники у своїх роботах використали відповідні нормативно-правові джерела, праці відомих учених у відповідних галузях законодавства. Практична підготовка до конференції здійснювалась на базі різних підприємств, установ та організацій в рамках навчальної і виробничої практики. Крім того, на базі коледжу систематично відбуваються тематичні засідання практичного спрямування представників органів державної влади та місцевого самоврядування, судових та правоохоронних органів, роботодавців та зацікавлених осіб. Таким чином, студенти мали всі можливості якісно підготуватися до конференції, тому впевнено представили свої доповіді та взяли участь у жвавій дискусії. Всі доповіді були актуальні, цікаві і вміло презентовані.
Підбиваючи підсумки, директор коледжу Ігор ГРУБІНКА наголосив, що студентська молодь – це майбутнє нашої країни. А до навчання у цей нелегкий час потрібно відноситися надзвичайно відповідально.
Всі учасники отримали відповідні сертифікати.