
Конференцію розпочав директор коледжу Ігор ГРУБІНКА. Керівник нашого навчального закладу наголосив на важливості суспільного значення правників, побажав всім мирного неба та закликав до плідної роботи. Ігор Іванович зазначив, що тематика студентської науково-практичної конференції є вкрай актуальною, а розвиток юридичної науки та освіти має величезне значення для майбутньої мирної розбудови нашої України.


Конференція організована та проведена викладачами циклової комісії юридичних дисциплін спільно із студентською організацією відділення правознавства та стала своєрідним підсумком гурткової роботи і дослідницької діяльності майбутніх правників. Робота конференції відбувалась відповідно до складеної програми.









Сергій СОСКІДА,
завідувач відділення правознавства