Студенти випускних груп (ПВ-48, ПВ-49, ПВ-31 «ЗВ»),окрім заліково-екзаменаційної сесії,пройшли дуже відповідальне випробування, успішно склавши комплексний державний екзамен зі спеціальності.Рівень оволодіння нашими випускниками спеціальними теоретичними та практичними знаннями, вміннями й навичками, який вони показали на державному екзамені, дозволить їм повно, точно, ефективно реалізувати набуті компетенції, якісно і кваліфіковано здійснювати професійну діяльність.А набуті уміння та навики правозастосовчої практичної діяльності дасть можливість нашим студентам самореалізуватись у сфері юриспруденції як висококваліфіковані фахівці.
Бажаємо всім студентам подальших успіхів та гарних результатів!
Сергій Соскіда,
завідувач відділення правознавства