Метою даної години спілкування є можливість надати учням інформацію про це міжнародне свято, його зміст і значення, сприяти формуванню правового світогляду та правової культури, виховувати розуміння того, що майбутнє світу залежить від справ і думок людини.
На цій зустрічі студенти висловили свою думку «Що треба зробити, щоб змінити та покращити становище, як в екології, так і інших сферах діяльності держави», обговорили зв’язок Конвенції ООН із Глобальними цілями розвитку, дізналися про діяльність та результати роботи ООН та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), їм на прикладах було розтлумачено поняття прав людини та прав дитини.