Семестровий фініш на відділенні правознавства

Перший семестр 2020-2021 навчального ріку закінчується. Час підводити підсумки. У  Мукачівському аграрному коледжі успішно розпочато зимову заліково-екзаменаційну сесію для студентів відділення правознавства.

Image
Image
Image
Image

Екзаменаційна сесія є логічним завершенням року. Адже сесія – це період підбиття підсумків навчальної роботи кожного студента.

Графік заліків, екзаменів складений відповідно до навчальних планів.

Image
Image
Image
Image
Image

Бажаємо всім студентам подальших успіхів та гарних результатів!

 

Сергій Соскіда,

завідувач відділення правознавства

Image