Перший семестр 2020-2021 навчального ріку закінчується. Час підводити підсумки. У Мукачівському аграрному коледжі успішно розпочато зимову заліково-екзаменаційну сесію для студентів відділення правознавства.




Екзаменаційна сесія є логічним завершенням року. Адже сесія – це період підбиття підсумків навчальної роботи кожного студента.
Графік заліків, екзаменів складений відповідно до навчальних планів.





Бажаємо всім студентам подальших успіхів та гарних результатів!
Сергій Соскіда,
завідувач відділення правознавства
