Зимова екзаменаційна сесія 2020-2021 навчального року закінчилася. На відділенні правознавства відбулись усі екзамени та заліки відповідно до затверджених графіків та планів роботи.
У групах першого курсу (ПВ-18, ПВ-19) відбулися заліки із економічної теорії, латинської мови, безпеки життєдіяльності.





Третьокурсники (групи ПВ-38 та ПВ-39) складали екзамени із фундаментальних та професійних дисциплін (діловодство, історія держави і права України), та заліки із соціології, логіки, історії держави і права зарубіжних країн.



Випускні групи відділення правознавства (ПВ-48, ПВ-49) успішно подолали сесію, захистивши курсові роботи з цивільного та сімейного права, склавши екзамени із організації юридичної служби, кримінального права, цивільного та сімейного права, а також заліки із фінансового права, банківського права, правових основ інвестиційної діяльності.
Таким чином, студенти четвертих курсів поступово виходять на фінішну пряму. Адже вже незабаром вони зможуть закріпити набуті теоретичні знання на виробничій переддипломній практиці, інструктаж до якої було проведено відповідно до встановлених вимог.
Бажаємо всім студентам подальших успіхів та гарних результатів!
Сергій Соскіда,
завідувач відділення правознавства