Впродовж 18.01 – 26.02.2021 студенти 4-го курсу відділення «Ветеринарна медицина» проходять виробничу переддипломну практику.
Протягом цього періоду студенти мають можливість закріпити теоретичні знання і оволодіти практичними навиками у проведенні діагностичних, лікувально-оздоровчих та профілактичних заходів у ветеринарних клініках, фермерських господарствах, районних державних лікарнях ветеринарної медицини.


Основою практики є самостійна робота фельдшера ветеринарної медицини, формування творчого підходу до вирішення виробничих завдань.
Впродовж практики студенти мають можливість отримати консультації по оформленню звітної документації.

Бажаємо нашим студентам здоров’я, наснаги і впевненості в майбутньому!
Мар’яна Гуленко
Завідувач відділення