

Початок був не легкий, але я вдячний колективу свого коледжу за здобуті базові знання та навички, які допомогли мені в подальшому навчанні в університеті. На мою думку не просто так був стврений вислів «тяжело в учении легко в бою». Навчання в коледжі було не легким, але цікавим. І завдячуючи цьому в мене особисто, та я думаю у всіх інших, був стимул вдосконалюватися в професії лікаря ветеринарної медицини. На моє переконання, що якщо є мета стати висококласним спеціалістом то треба до неї іти не зважаючи ні на що, а на початковому етапі навчння колектив викладачів ВСП « Мукачівський аграрний коледж НУБіП України» Вам у цьому допоможе.


Я вдячний кожному викладачу за зусилля та час, який був витрачений на наше навчання, за професійну підготовку, індивідуальний підхід, доступність у викладенні матеріалу. Велика подяка за знання та Ваш безцінний досвід, якими Ви поділилися з нами. Я впевнений що ще не один висококваліфікований фахівець ветеринарної медицини вийде з дверей нашого коледжу. Бажаю колективу віділення ветеринарної медицини успіхів у майбутньому, відмінних студентів і натхнення до роботи!
Коструб Василь
випускник коледжу