Озеленимо нашу Землю

У квітні всією планетою пройшла масштабна акція по висадженню 1 мільйону дерев у 103 країнах світу. Метою було - озеленити нашу Землю, зробити її гарнішою та чистішою. Ми всі, як один, маємо дбати про нашу спільну домівку, оберігати її часом, як не сумно, від нас же самих.

Image
Image

Студенти і викладачі відділення «Ветеринарна медицина» ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБІП України» не могли залишитися осторонь і приклали максимум спільних зусиль при весняному прибиранні території клініки.

Image
Image

Майбутні ветеринари разом зі своїми наставниками висадили квіти, пропололи клумби, побілили дерева та бордюри, викосили газони, пофарбували лавки та огорожу.

Image
Image
Image
До цього територія клініки після зими виглядала сірою та похмурою. Зараз – її не впізнати: все довкола чисте, гарне та затишне, милує очі яскравими весняними барвами.
Керек Павліна, викладач ветеринарних дисциплін