Міжнародна науково-практична конференція «Біобезпека, захист та благополуччя тварин» відбулася 27 травня, організатор якої Науково-методичний центр ВФПО, співорганізатори Національний університет біоресурсів і природокористування України та Білоцерківський національний аграрний університет.
Мета конференції – обговорення освітньо – наукових аспектів щодо біобезпеки та біозахисту, благополучча тварин прийнятих у світовій практиці, принципи виявлення, аналізу та прогнозування біозагроз, спрямованих на запобігання можливим негативним наслідкам для живих систем.
На конференції були обговорені наступні питання:
-біобезпека в тваринництві;
-біозахист в лабораторіях;
-благополуччя тварин;
-захист тварин;
-концепція «Єдине здоров’я»