Сесія в навчальних закладах – гаряча пора для студентів. Саме цей період вважається «найскладнішим» в їхньому житті. Головна мета сесії – перевірити вміння, знання та навички студентів.



Цьогоріч цикл проведення державних екзаменів на відділенні «Ветеринарна медицина» розпочався із складання комплексного іспиту з «Інфекційних та інвазійних хвороб сільськогосподарських тварин» студентами групи ВМ-44 спеціальності «Ветеринарна медицина».
Атмосфера під час державного іспита була легкою, дружньою, незважаючи на всі переживання.
«Головне – це бути впевненою у власних можливостях і знаннях», – прокоментувала Штемак Юлія, котра здала іспит на «відмінно».






Наполеглива праця майбутніх фахівців протягом навчання в коледжі дала успішні результати. Члени державної комісії залишилися задоволені відповідями випускників та відмітили високий рівень знань майбутніх фельдшерів ветеринарної медицини
Нехай вас супроводжує хороший настрій та удача. Не втрачайте мотивації, впевненості в своїх силах та почуття відповідальності. Адже ваше майбутнє – у ваших руках!
Маріанна Гуленко