У студентів 2-3 курсів відділення «Ветеринарна медицина» розпочато літню екзаменаційну сесію 2020-2021 н.р.
Під час сесії студенти складають іспити з таких дисциплін : «Анатомія та фізіологія с.г. тварин», «Фармакологія з рецептурою», «Хірургія ветеринарної медицини», «Тваринництво, зоогігієна та вет.санітарія».




Зичимо всім студентам якнайкраще продемонструвати усі здобуті знання та успішно скласти екзаменаційну сесію.
Здоров’я всім, успіху. Бережіть себе!
Зав. відділенням Маріанна Гуленко