Літню екзаменаційну сесію розпочато

У студентів 2-3 курсів відділення «Ветеринарна медицина»  розпочато літню екзаменаційну сесію 2020-2021 н.р.
Під час сесії студенти складають іспити з таких дисциплін : «Анатомія та фізіологія с.г. тварин», «Фармакологія з рецептурою», «Хірургія ветеринарної медицини», «Тваринництво, зоогігієна та вет.санітарія».
Image
Image
Image
Image
Зичимо всім студентам якнайкраще продемонструвати усі здобуті знання та успішно скласти  екзаменаційну сесію.
Здоров’я всім, успіху. Бережіть себе!
Зав. відділенням Маріанна Гуленко