Дощові погодні умови не стали на заваді викладачам відділення ветеринарної медицини ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України», які зібралися для проведення озеленення території навчальної клініки ветеринарної медицини.



Спільними зусиллями для покращення території та можливості насолоджуватись квітами, викладачі відділення висадили більше 200 саджанців садової бегонії.



Маріанна Гуленко